LETENKY-PRAHA.CZ

Levné letenky do celého světa na www.letenky-praha.cz

Program Pátek, sobota

|

Fotky ze Sázava festu

Levné letenky, Královna letenek Parkování letiště Praha

 

Program Pátek, sobota

FOTKY ZE SÁZAVA FESTU

Fotky ze Sázavafestu 2009 »» Fotky ze Sázavafestu 2008 »»

PŘIPRAVUJE SE....

•Fotky ze Sázavafestu 2009: Freak Power, G-point Hunters, Ivan Hlas trio, Jana Koubková, Jimmi Somerville, Lenka Filipová, Vladimír Mišík & Radim Hladík, Orikoule, Peter Lipa, Santy y su marabú, The Gatrhering, The Kitchenettes, Vlasta Třešňák,.....

• fotky Anna K, Cirkus Ponorka, Eastpark, Iva Frühlingová, J.A.R., Kosheen, Kryštof, Lenka Dusilová, Monkey Business, P.J.Ryba, Pan Kix, Pepa Nos, Jiří Schmitzer, Vypsaná fixa,...

Sázava fest

poslední aktualizace programu: 25.07.2009

«« Úvodní stránka
letenky-praha/sazavafest.html

PÁTEK 31.7.

areál otevřen od 11:00 hod

O2 MAIN STAGE

12.40 - 13.30 KEKS
14.20 - 15.10 TEREZA ČERNOCHOVÁ
16.00 - 16.50 SLÁVEK JANDA - BEST OF
17.40 - 18.30 UDG
19.30 - 20.30 FREAK POWER /uk/
21.30 - 22.30 MONKEY BUSINESS
23.30 - 00.40 MOBY /usa/
01.40 - 02.30 SPEED CARAVAN /fr/
03.20 04.10 SOUTHPAW

HP PAVILION STAGE

11.40 - 12.30 THE SLOTS
13.30 - 14.20 Winner of O2 Sázavafest Battle
15.10 - 16.00 NOID
16.50 - 17.40 SUNSHINE
18.30 - 19.30 LENKA FILIPOVÁ
20.30 - 21.30 DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE
22.30 - 23.30 WOHNOUT
00.40 - 01.40 J.A.R.
02.30 - 03.20 POLEMIC /sk/

REPORT TENT

14.20 - 15.10 NAVIGATORS
15.40 - 16.30 BLUE EFFECT
16.50 - 17.40 SANTY Y SU MARABÚ /cuba/
18.00 - 18.50 ZVERINA + VEC /sk/
19.00 - 20.00 PSH
20.20 - 21.30 INDY & WICH + LA4
21.50 - 22.50 VLADIMÍR 518 + HUGO TOXXX
23.10 - 00.00 ORIKOULE
  TAKE CONTROL NIGHT
00.30 - 02.00 FABIO /uk/
02.00 - 03.30 GROOVERIDER /uk/
03.30 - 06.30 PIXIE, SUKI, …..

BALBÍNKA

12.00 - 13.00 POJTÍN
13.00 - 14.00 X-LEFT TO DIE
14.00 - 15.00 PONOŽKY PANA SEMTAMŤUKA
15.00 - 16.00 EGGNOISE
16.00 - 17.00 FAST FOOD ORCHESTRA
17.00 - 18.00 VLASTA TŘEŠŇÁK
18.00 - 19.00 JANA KOUBKOVÁ
19.00 - 20.00 ŠTÉPÁN RAK
20.00 - 21.00 HONZA HOMOLA
21.00 - 22.00 VLADIMÍR MIŠÍK & RADIM HLADÍK
22.00 - 23.00 XAVIER BAUMAXA
23.00 - 00.00 XIII. STOLETÍ
00.00 - 01.00 BASTA FIDEL
01.00 - 02.00 CARTONNAGE
02.00 - 03.00 LAKESIDE X
03.00 - 04.00 LOVE GANGSTERS

SALLA TERENNA TENT - PLENÉR V AREÁLU

14.00 - 14.30 TRABANT (Divadlo o Masarykovi)
14.30 - 15.00 TIDI TADE
15.00 - 16.00 TONDA NOVOTNÝ
16.00 - 17.00 SQUADRA SUA
17.00 - 18.00 TONDA NOVOTNÝ
18.00 - 18.30 TIDI TADE
19.00 - 20.00 MR.COCOMAN & SOLID VYBEZ
20.00 - 21.00 VERONIKA PADILLA /swe/
21.30 - 22.00 SQUADRA SUA
22.00 - 23.30 TIDI TADE
23.30 - 23.00 KAOLACK (africká pohybová umění)
23.15 - 00.15 PALITCHI

O2 EXTRA ZÓNA

22.00 - 23.30 BODAN
23.30 - 02.00 CUBIK
02.00 - 03.00 G-POINT HUNTERS
03.00 - 05.00 PEET

KÁCOVSKÉ LÉTO STAGE - ZÁMEK

KÁCOVSKÉ LÉTO STAGE - ZÁMEK každý den 14:00 - 22.00
15:00 L. DUSILOVÁ & ETERNAL SEEKERS
16:10 ILONA STRYOVÁ
17:00 JANANAS (RGM Live Space)
17:50 ZIMA (RGM Live Space)
18:40 NO HEROES (RGM Live Space)
19:30 AFRODISIAK (RGM Live Space)
20:20 THE ROADS (RGM Live Space)
21:10 AIR FARE

SOBOTA 1.8.

areál otevřen od 11:00 hod

O2 MAIN STAGE

11.50 - 12.35 HROMOSVOD
13.10 - 14.00 EDDIE STOILOW
14.50 - 15.40 MŇÁGA A ŽĎORP
16.30 - 17.20 KURTIZÁNY Z 25. AVENUE
18.10 - 19.00 STO ZVÍŘAT
20.00 - 21.00 EWA FARNA
22.00 - 23.00 DIE HAPPY /de/
00.00 - 01.00 JIMMY SOMERVILLE /uk/
02.00 03.00 GAIA MESIAH

HP PAVILION STAGE

11.05 - 11.50 VOTCHI
12.35 - 13.10 LETY MIMO
14.00 - 14.50 PETR REZEK
15.40 - 16.30 GREEN FROG FEET /de/
17.20 - 18.10 XANDRIA /de/
19.00 - 20.00 KAMIL STŘIHAVKA
21.00 - 22.00 CHINASKI
23.00 - 0.00 SUPPORT LESBIENS 02.00 -
01.00 - 02.00 THE GATHERING /nl/ 03.30 -
03.00 - 03.50 KILLERDOLL /nl/

REPORT TENT

13.10 - 14.00 Winner of O2 Sázavafest Battle
14.20 - 15.10 CLOU
15.30 - 16.20 MAREK ZTRACENÝ
16.40 - 17.30 KAVA KAVA /uk/
17.50 - 18.40 RYBIČKY 48
19.00 - 19.50 MICHAL HORÁČEK - KUDYKAM
20.10 - 21.00 ŠVIHADLO
21.30 - 22.20 UNITED FLAVOUR
22.50 - 23.50 THE KITCHENETTES /ch/
00.15 - 01.15 OHM SQUARE
  FULL MOON PARTY
01.30 - 03.30 MATT HARDWICK /d/
03.30 - 05.00 AIRTO + FERDABEAT (Live el.beats)
05.00 - 06.30 BON FINIX
06.30 - 08.00 MARWIN SHAMMA

BALBÍNKA

12.00 - 13.00 JANA ŠTEFLÍČKOVÁ
13.00 - 14.00 ZTRACENÁ EXISTENCE
14.00 - 15.00 PAVEL JAKUB RYBA
15.00 - 16.00 OOZ
16.00 - 17.00 JIŘÍ SCHIMTZER
17.00 - 18.00 MICHAL VIEWEGH a P.J. RYBA
18.00 - 19.00 PETER LIPA /sk/
19.00 - 20.00 READY KIRKEN unplugged
20.00 - 21.00 BAD ASS HONKIES
21.00 - 22.00 COSMONAUTIX /rus/
22.00 - 23.00 THE CHANCERS
23.00 - 00.00 SUNFLOWER CARAVAN
00.00 - 01.00 GERDA BLANC /nz/
01.00 - 02.00 IVAN HLAS TRIO
02.00 - 03.00 BUBÁKŮV STRAŠIDELNÝ BAND

SALLA TERENNA TENT - PLENÉR V AREÁLU

14.00 - 14.30 TRABANT
15.00 - 16.00 TIDI TADE
16.00 - 17.00 TONDA NOVOTNÝ
17.00 - 18.00 SQUADRA SUA
18.00 - 19.00 TONDA NOVOTNÝ
19.00 - 20.00 NA STOJÁKA
20.00 - 20.30 BANANA SPLIT
21.00 - 22.00 TIDI TADE
22.00 - 23.00 SQUADRA SUA
23.00 - 23.30 TOMÁŠ KLUS
23.30 - 00.00 PALITCHI

O2 EXTRA ZÓNA

22.00 - 23.30 JAKUB MILDNER
23.30 - 01.30 TVYKS
01.30 - 03.00 AFRIKA ISLAM
03.00 - 05.00 ORBITH

KÁCOVSKÉ LÉTO STAGE - ZÁMEK

KÁCOVSKÉ LÉTO STAGE - ZÁMEK každý den 14:00 - 22.00
13:45 SECOND CHANCE
15:00 ALEF ZERO
16:15 HROMOSVOD
17:30 NAHOŘE PES
18:45 PAVEL HOUFEK BAND
20:00 SWEEPER
21:15 PIOSENKI

«« Úvodní stránka letenky-praha/sazavafest.html

 

 

Odkazy

PARTNEŘI - ODKAZY (letenky, cestování, ubytování) Levné letenky | Levné letenky z Prahy, Vídně, Mnichova a Frakfurtu nad Mohanem online | GoParking Parkování u letiště Praha Václava Havla Ruzyně, promo kód na slevu | Obývací stěny, levný nábytek | Superlink.cz

Cestování, letenky

Dovolená Chorvatsko ubytování apartmány | Letenky do Řecka, Dovolená Řecko 2017 | Letenky do Bangkoku, Koh Samui, Phuket z Prahy, Vídně, Mnichova, Frankfurftu letenky Thajsko